POLECANE PRODUKTY DO DORADZTWA ZAWODOWEGO

Kategoria: INFORMACJA ZAWODOWA DLA SPP

Pierwiastki-Kariery

PIERWIASTKI KARIERY to praktyczny przewodnik po tematycznych obszarach doradztwa.

100 pierwiastków kariery zawiera inspiracje i wskazówki odnośnie tematów, które wymagają omówienia podczas realizacji zajęć z doradztwa edukacyjno-zawodowego w szkole podstawowej i ponadpodstawowej.

program przeznaczony dla nauczycieli, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę z doradztwa edukacyjno-zawodowego oraz szukają pomysłów na pomoce do zajęć z doradztwa w szkole.

Read More

Gra Coachingowa Podróż Bohatera

Podróż Bohatera® to kompleksowy pakiet narzędzi, zebranych w przemyślaną koncepcję gry planszowej, służącej do grupowej lub indywidualnej pracy rozwojowej w dowolnie wybranym obszarze życia i pracy.
Jej głównym założeniem jest wsparcie graczy w wyznaczaniu i osiąganiu istotnych dla nich celów/ przechodzeniu transformacji/ zmiany. Ideą gry jest też wzmocnienie w graczu poczucia mocy, sprawczości oraz motywacji do działania.

Gra Coachingowa Podróż Bohatera®

„Podróż Bohatera” to kompleksowy pakiet narzędzi, zebranych w przemyślaną koncepcję gry planszowej, służącej do grupowej lub indywidualnej pracy rozwojowej w dowolnie wybranym obszarze życia i pracy.

Jej głównym założeniem jest wsparcie graczy w wyznaczaniu i osiąganiu istotnych dla nich celów/ przechodzeniu transformacji/ zmiany. Ideą gry jest też wzmocnienie w graczu  poczucia mocy, sprawczości oraz  motywacji do działania.

Koncepcja gry, inspirowana jest monomitem Josepha Cambpella- mityczną wyprawą bohatera, archetypu od tysięcy lat obecnego i silnie zakorzenionego w naszej kulturze.

Wyprawę mitycznego herosa w grze wykorzystano jako metaforę każdej podróży człowieka do wyznaczonego celu. Jako podróży przez własne życie z typowymi i powtarzalnymi etapami tej wyprawy jak : usłyszenie i podjęcie wyzwania, przekroczenie progu, samopoznanie, pokonywanie przeciwności/wewnętrznych demonów, osiąganie celu i transformacja.

Wydawca: Heros Navigares

Read More

Szkolenie online: “Certyfikowany Trener Gry Podróż Bohatera®” + gra planszowa

Szkolenie przygotowuje do profesjonalnej pracy trenerskiej i coachingowej z narzędziem Heros Navigares – Podróż Bohatera®

 

Certyfikacja zawiera pakiet: szkolenie + gra

 

W Polsce jest już ponad 270 certyfikowanych trenerów Heros Navigares® – Podróż Bohatera®

To szkolenie zbiera znakomite recenzje! Nasi uczestnicy kończą to je z głową pełną pomysłów i nierzadko z gotowymi pomysłami na warsztat/szkolenie dla swoich klientów. A samo szkolenie oceniają jako potężny pakiet wiedzy coachingowej i psychologicznej!

Wydawca: Heros Navigares

Read More