Od ponad 19 lat zajmujemy się wsparciem doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów, psychologów i różnych instytucji w prowadzeniu doradztwa edukacyjno-zawodowego.

 

Wspieramy osoby pracujące z dziećmi i młodzieżą, a także doradców pracujących z osobami dorosłymi.

 

Stawiamy na kompleksowe rozwiązania. Dlatego też w swojej ofercie posiadamy zarówno szkolenia (stacjonarne, e-learningowe), internetową platformę doradztwa zawodowego, programy komputerowe pomocne w planowaniu kariery, jak i materiały drukowane.

 

Opieramy się na wiedzy i doświadczeniu najlepszych polskich specjalistów, którzy od lat związani są z tematyką rozwoju zawodowego człowieka, poradnictwem zawodowym i rynkiem pracy. Wśród naszych współpracowników są osoby, które tworzyły najnowsze rozwiązania w doradztwie zawodowym i budowały pierwsze SzOK-i i Centra Informacji Zawodowej w Polsce.

 

Nasza firma jest elastycznym i wiarygodnym partnerem współpracującym z różnymi instytucjami z całej Polski. Adresatem naszych produktów są zarówno doradcy zawodowi, pedagodzy, psycholodzy, jak i nauczyciele pełniący funkcję doradcy zawodowego w szkołach, jak i pracownicy akademickich biur karier, poradni psychologiczno-pedagogicznych, urzędów pracy, jednostek OHP.

 

Oprócz stałej oferty tworzymy także oprogramowanie na indywidualne zamówienie oraz organizujemy dedykowane szkolenia na zamówienie.

 

Pracujecie Państwo z różnymi klientami i obejmujecie różne obszary w ramach prowadzenia doradztwa zawodowego. W zależności od Państwa potrzeb doradzamy, które pomoce będą najbardziej odpowiednie dla
Państwa
– wystarczy zadzwonić pod nr tel. 58 340 95 43 lub 58 346 94 43.